ПРЕС - АНОНС DYKA GONKA 10 Липня 2021


У суботу, 10.07.2021, в Києві,  в Національному природному парку Голосіївський відбудеться найбільш “дикий” захід цього літа – забіг з авторськими перешкодами DYKA GONKA Весна.

 

DYKA GONKA – забіг з перешкодами, який поєднує у собі ДИКУ енергію змагань та дружню атмосферу й відпочинок на природі.  Формат забігу складають три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи.

 

Організатор події, компанія ГО «Дика Гонка», планує зібрати на літньому заході понад 700 відважних і несамовитих  учасників, які готові кинути собі виклик та активно провести час.

 

На спортсменів чекають дистанції: Зухвала п’ятірка (5 км+, 20+ перешкод), Дика миля  (1,6 км+, 15+ перешкод) та Дике коло 5 Км, 15+ перешкод, де переможець визначається за максимальною кількість повних подоланих кіл.. Особливістю літнього івенту стане можливість пробігти нічну дистанцію. Тут очікують на сотню таких відчайдух. Також відбудуться і дитячі забіги для найменших. Організатори обіцяють багато абсолютно нових цікавих перешкод та новий дикий маршрут.

 

«Зараз ми намагаємося дати людям можливість отримати справжні емоції, яких так не вистачає у ці часи. У рамках підготовки до заходу ми проводили тренування не лише в Києві, а ще у декількох містах України, а на подію з’їжджаються учасники з різних куточків країни. Ми виходимо на національний рівень, а це доводить потребу українців в нових враженнях, живих емоціях і спілкуванні.

Нашим незмінним мотивом лишається бажання показати учасниками справжню красу природи України та довести кожному, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові. Адже ми це не мусимо, ми це любимо», – зазначає ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

 

Чому DYKA GONKA це цікаво?

 

СІМЕЙНИЙ ЗАБІГ

У забігу візьмуть участь як аматори, так і профі, як молодь, так і люди старшого віку. Як зазначають організатори на забіг реєструються родинами: подружжя, батьки з дітьми.

 

НОВИЙ ВИД СПОРТУ

DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle course racing) – вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на традиційних марафонах. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку!

 

 

 

 

ВИДОВИЩНІСТЬ

DYKA GONKA – це видовищно і захоплююче, адже це: біг лісами і схилами, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи. І головне – можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.

 

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, – суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Усі перешкоди розробленні таким чином, аби учасники поринули якомога глибше у справжню дику природу цього краю. Перешкоди виготовлені з натуральних матеріалів. І що важливо, для DYKA GONKA, не було зрізане жодне живе дерево, усе зроблено виключно з сухостою.

 

НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ

DYKA GONKA відбуватиметься у надзвичайно мальовничому місці – м. Вишгороді (10 км від Києва), де зі схилів видно Київське море, а енергетика заряджає.

 

Важливо: захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм і вимог.

 

Дата: 10 липня , з 10:00 до 23 :00 (о 10:00 стартує Дике Коло та Зухвала п’ятірка, о 14:00 Дика миля, о 12:00 Діти).

Локація: місто Київ   Національний природний парк Голосіївський

Деталі на офіційній сторінці заходу та сторінці у фейсбук

http://dyka-gonka.com.ua/

https://www.facebook.com/dykagonka/

https://www.instagram.com/dyka_gonka/

 

Контакти для ЗМІ:

email: pr@dyka-gonka.com.ua

 

Будемо вдячні за зацікавленість та зворотний зв’язок!


DYKA Зима

Особливий Старт
+ Парний Забіг!!

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKA Весна

Особливий Старт
+ Тріфекта!!
+ Дикий Трейл

+ 10 Км (PRO, OPEN)
+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKE Літо

Особливий Старт
+ Дике Коло!!
+ Нічний Забіг!!

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKA Осінь

Особливий Старт
+ 21 Км!!
+ Дикий Трейл

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)