Loading...

ПРЕС - АНОНС DYKA GONKA 14 Лютого 2021


У неділю, 14.02.2021, у казковій зимовій локації в Києві – в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться перший OCR-старт 2021 року – DYKA GONKA Зима.

DYKA GONKA – забіг з перешкодами, який поєднує у собі ДИКУ енергію змагань та дружню атмосферу й відпочинок на природі. Формат забігу складають три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання перешкод та боротьба з викликами природи.

Організатор події, компанія ГО «Дика Гонка», планує зібрати на заході понад 500 відважних учасників, які готові кинути собі виклик та активно провести час у святковий день.

На спортсменів чекають дистанції: Зухвала п’ятірка (5 км+, 20+ перешкод) та Дика миля  (1,6 км+, 15+ перешкод). Особливістю цього івенту стане можливість позмагатися у Парному забігу. Також відбудуться і дитячі забіги для найменших. Організатори обіцяють багато абсолютно нових цікавих перешкод, причому цього разу перешкоди будуть не лише з дерева, а й зі снігу!  А на усіх фінішерів чекає унікальна медаль ручної роботи із дерева у формі серця.

Ми впевнені, що нас чекає ДИКИЙ 2021-й рік, що буде сповнений емоцій, драйву та незабутніх вражень і розпочнеться він 14 лютого на першому дикому OCR-старті сезону DYKA GONKA ЗИМА або як ми ще її назвали ДИКА ЛЮБОВ.14 лютого –  стане днем дикого кохання, обіймів, дружби та щасливих емоцій. І на наш погляд це саме те, чого так не вистачає у ці часи», – зазначає ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

Чому DYKA GONKA це цікаво?

ЗАБІГ ДЛЯ ВСІХ

У забігу візьмуть участь як аматори, так і профі, як молодь, так і люди старшого віку. Як зазначають організатори на забіг реєструються родинами: подружжя, батьки з дітьми. А головною фішкою цього старту – стане можливість подолати дистанцію у парі.

НОВИЙ ВИД СПОРТУ

DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle course racing) – вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на традиційних марафонах. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку!

ВИДОВИЩНІСТЬ

DYKA GONKA – це видовищно і захоплююче, адже це: біг стежками і схилами, подолання перешкод та боротьба з викликами природи. І головне – можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, – суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Усі перешкоди розробленні таким чином, аби учасники поринули якомога глибше у справжню дику природу цього краю. Перешкоди виготовлені з натуральних матеріалів. І що важливо, для DYKA GONKA, не було зрізане жодне живе дерево, усе зроблено виключно з сухостою.

НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ

DYKA GONKA відбуватиметься як і завжди у надзвичайно мальовничому місці. Цього разу учасники за 5 кілометрів зможуть пробігти (побачити) всю Україну: від Полісся до Південної завдяки експозиції Національного музею архітектуру та побуту.

Важливо: захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм і вимог.

Дата: 14 лютого, з 10:00 до 13 :00

Локація: с. Пирогів, Національний музей народної архітектури та побуту України

Деталі на офіційній сторінці заходу та сторінці у фейсбук

http://dyka-gonka.com.ua/

https://www.facebook.com/dykagonka/

https://www.instagram.com/dyka_gonka/

Контакти для ЗМІ:

моб.тел.: +38 093 415 79 63, Ольга

email: pr@dyka-gonka.com.ua

Будемо вдячні за зацікавленість та зворотний зв’язок!


DYKA Зима

Особливий Старт
+ Парний Забіг!!

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKA Весна

Особливий Старт
+ Тріфекта!!
+ Дикий Трейл

+ 10 Км (PRO, OPEN)
+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKE Літо

Особливий Старт
+ Дике Коло!!
+ Нічний Забіг!!

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)

DYKA Осінь

Особливий Старт
+ 21 Км!!
+ Дикий Трейл

+ 5 Км (PRO, OPEN, Команди)
+ Миля (PRO, OPEN)
+ Дитячі старти (6-9, 10-14)