Loading...

DYKA GONKA з Характером

У неділю, 19 січня, у Києві вже вкотре буде даний старт видовищному і драйвовому забігу з авторськими перешкодами DYKA GONKA з Характером.

DYKA GONKA з Характером – стане першим цьогорічним  івентом масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, що поєднує три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання перешкод та боротьбу з викликами природи. На учасників чекають маршрути 5 км та близько 25 незвичайних перешкод та завдань, а також 1 миля та 15 перешкод . Організатори події, ГО «Дика Гонка», планують зібрати на заході близько 500 відважних і несамовитих  учасників, які готові кинути виклик собі у свято Водохреща.

 

Особливості проекту

  • НОВИЙ ВИД СПОРТУ. DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle course racing) – вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку.
  • ВИДОВИЩНІСТЬ. Це видовищно і захоплююче, адже це: біг незвичайною трасою, подолання перешкод, і головне – можливість для учасників перевірити свою ментальну силу, спритність і витривалість.
  • ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ. Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі.
  • НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ. DYKA GONKA відбувається цього разу в новій мальовничій і як завжди непередбачуваній локації у 5 хвилинах від меж Києва!

 

Головною особливістю DYKA GONKA цього разу стане лунка для загартовування, куди за бажанням кожен учасник зможе зануритися після забігу. Як і завжди організатори підготували унікальну медаль ручної роботи, яку отримає кожен фінішер. Цього разу медаль виготовлена з найміцнішої деревини в Україні – білої акації, а сталеві вставки на ній символізують внутрішній стрижень.

 

До заходу долучаться багато професійних  атлетів, адже найсильніші зможуть  отримати кваліфікації на чемпіонату світу та Європи з OCR (Obstacle course racing). Свою участь у забігу підтвердили:

  • Євген Шеретов –  найтитулованіший OCR-спортсмен України, який перебуває у ТОП-10 найсильніших атлетів світу за підсумками всіх світових гонок 2019 року. На його рахунку золоті нагороди Чемпіонатів Європу та світу з OCR-перегонів, зокрема і з Чемпіонату Європи, який 30 червня завершився у Польщі.
  • Ірина Левенцова – переможниця DYKA GONKA Витачів, неодноразова переможниця забігів з перешкодами в Україні.
  • Денис Камєшков – переможець , DYKA GONKA Витачів, DYKA GONKA Київ, неодноразовий призер забігів з перешкодами в Україні, учасник Чемпіонатів Європи та світу з OCR-перегонів.

 

Також учасниками заходу будуть люди, які доводять, що усі перешкоди лише у нашій голові. Серед них:

  • Слава Кулаковський – хлопець, який втратив руку, але це не заважає йому змагатися на забігах, де конче необхідна сила рук та спритність.
  • Понад 20 вихованців дитячого будинку «Отчий дім» – комплексного проекту з реабілітації та виховання дитини, яка проживала в умовах, що загрожували її життю, з подальшою адаптацією до життя в умовах сім’ї та інтеграцією в суспільство.

 

Розклад:

10.00 – Старт ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА PRO
10.20 – Старт ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА КОМАНДА
10.40 – Старт ЗУХВАЛА П’ЯТІРКА

12.00 – Старт ДИКА МИЛЯ
12.20 – Старт ЮНІОРИ 14-17 років
12.40 – Старт ДІТИ 10 -13 років
13.20 – Старт ДІТИ 6 – 9 років

 

Локація: с. Крюківщина одразу за с.Вишневим (5 км/ 8 хв від Жулянського мосту або 10 км/ 17 хв від метро Теремки (буде трансфер).

Як дістатися самостійно:
1) Цю точку вбиваємо в навігатор (вона доводить до повороту в вуличку): https://goo.gl/maps/ZbiaDvBSDJ1aixKm7
2) Далі по цій вуличці вниз на поляну до озера ще 500 метрів до цієї точки: https://goo.gl/maps/CstEjaQ9jSdukMAK6

 

Контакти для ЗМІ:

моб.тел.: +38 093 415 79 63, Ольга

+380 95 878 42 71 Ірина

email: pr@dyka-gonka.com.ua

 

http://dyka-gonka.com.ua/

https://www.facebook.com/dykagonka/

https://www.instagram.com/dyka_gonka/