Loading...

DYKA GONKA Київ перенесено

Дорогі й дикі наші учасники!
Події пов’язані з коронавірусом COVID-19 в нашій країні та світі складаються таким чином, що це на жаль, впливає і на наші заходи.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ми витримали необхідну паузу, щоб максимально точно пересвідчитися у розвитку подій і прийняли рішення про перенесення старту DYKA GONKA КИЇВ на осінь.
Оскільки нашою першочерговою місією є покращення вашого здоров’я. І ми не можемо ризикувати цим в жодному разі☝️
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Усі зареєстровані учасники DYKA GONKA КИЇВ матимуть можливість перереєструватись на будь-який інший старт DYKA GONKA на ту ж саму дистанцію до Квітня 2021 включно.
Про дати стартів ми зможемо вам повідомити, як тільки ситуація покращиться і знімуть усі карантинні обмеження!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
👉 На даний момент ми плануємо свій наступний старт DYKA GONKA Витачів на 11-12 липня. Але відкриємо реєстрацію одразу після покращення ситуації!!
👉Також в наших планах провести перенесений наш старт DYKA GONKA Київ на Венеціанському острові восени, але з тих самих причин, дата поки не відома!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
☝️☝️☝️Ми впевнені, абсолютно любі зміни, то зміни на краще, якщо підійти до них максимально зважено та відповідально☝️
І ми скористаємося цією паузою на всі 200%, аби наші наступні старти стали ще більш ДИКИМИ, НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ і ще більш наповнювали вас щирими емоціями😀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Закликаємо усіх поставитися максимально відповідально до всіх обмежень карантину, які направленні в першу чергу для збереження вашого здоров’я 🙂