Loading...

КВАЛІФІКАЦІЯ
(Під час карантину не надається)


DYKA GONKA у 2020 дає кваліфікацію в забігах на 5, 10 Км та Юніори на ЧЕМПІОНАТ СВІТУ OCR
у наступних категоріях

🔥 PRO: Top 5 Чоловіків / Жінок
🔥 AGE: Top 10 Чоловіків / Жінок
🔥 OPEN: Top 10 Чоловіків / Жінок
🔥 JUNIORS: Top 5 Чоловіків / Жінок

DYKA GONKA у 2020 дає кваліфікацію в забігах
5 PRO та 10 PRO на ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ OCR
у наступних категоріях

🔥 PRO: Top 10 Чоловіків / Жінок
🔥 AGE: Top 10 Чоловіків / Жінок

DYKA GONKA ОСІНЬ 2020


ПЕРЕМОЖЦІ 10 PRO

Чоловіки:
1.🥇 Віталий Паращук
2.🥈 Владислав Харенко
3.🥉 Віктор Романюк

Жінки:
1.🥇 Наталя Молдавська
2.🥈 Ірина Левенцова
3.🥉 Маргарита Кривко

ПЕРЕМОЖЦІ МИЛЯ PRO

Чоловіки:
1.🥇 Віталий Паращук
2.🥈 Кирило Камєшков
3.🥉 Владислав Харенко

Жінки:
1.🥇 Ірина Левенцова
2.🥈 Наталя Молдавська
3.🥉 Людмила Олексюк

ПЕРЕМОЖЦІ ДІТИ 10-13

Хлопці:
1.🥇 Камєшков Єгор
2.🥈 Юлайла Аскольд
3.🥉 Антія Давід

Дівчата:
1.🥇 Білаш Злата
2.🥈 Гатіатулліна Софія
3.🥉 Ільницька Олександра

ПЕРЕМОЖЦІ 5 PRO

Чоловіки:
1.🥇 Олексій Сіденко
2.🥈 Владислав Харенко
3.🥉 Віталій Паращук

Жінки:
1. 🥇 Тетяна Гись
2. 🥈 Анастасія Турушева
3. 🥉 Ірина Левенцова

ПЕРЕМОЖЦІ ТРІФЕКТА

Чоловіки:
1.🥇 Віталій Паращук
2.🥈 Владислав Харенко
3.🥉 Ярослав Медков

Жінки:
1. 🥇 Ірина Левенцова
2. 🥈 Наталя Молдавська

ПЕРЕМОЖЦІ ДІТИ 6-9

Хлопці:
1.🥇 Фіала Лукас
2.🥈 Куксюк Ілія
3.🥉 Бондаренко Олексій

Дівчата:
1.🥇 Троян Діна
2.🥈 Коротка Неля
3.🥉 Гальопа Вероніка

DYKA GONKA ВИТАЧІВ 2020


ПЕРЕМОЖЦІ 5 PRO

Чоловіки:
1.🥇Сиденко Алексей
2.🥈Виталий Паращук
3.🥉Андрій Очеретюк

Жінки:
1.🥇 Ирина Левенцова
2.🥈 Антоніна Хруленко
3.🥉Людмила Олексюк

ПЕРЕМОЖЦІ ДІТИ 10-13

Хлопці:
1.🥇 Юрченко Артем
2.🥈 Олександровський Олег
3.🥉 Камєшков Єгор

Дівчата:
1.🥇 Костроцька Валерія
2.🥈 Козюк Ангеліна
3.🥉 Осичанська Марія

ПЕРЕМОЖЦІ ДИКЕ КОЛО

Чоловіки:
1.🥇 Олексій Бабій (Oleksii Babii)
2.🥈 Влад Харенко
3.🥉 Микола Колотій

Жінки:
1. 🥇 Наталія Молдавська
2. 🥈 Ирина Левенцова
3. 🥉 Innok Kovalenko

ПЕРЕМОЖЦІ ДІТИ 6-9

Хлопці:
1.🥇 Отрок Нікіта
2.🥈 Царенко Віталій
3.🥉 Куксюк Ілія

Дівчата:
1.🥇 Троян Діна
2.🥈 Половко Єва
3.🥉 Коротка Неля

DYKA GONKA Online 2020


ПЕРЕМОЖЦІ

Чоловіки:
1. Андрій Олексюк
2. Гресь Влад
3. Надільний Назар
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Олішевська ЮЛІЯ
2. Бордукова Ольга
2. Ірина Левенцова
⠀⠀
Діти
1. Вербицька Ніка
2. Дубовенко Валерія
3. Лиза Лесечко

DYKA GONKA SPRINT 2020


ПЕРЕМОЖЦІ

Чоловіки:
1. Макар Троян
2. Олексій Сиденко
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Олена Марченко
2. Ірина Левенцова

DYKA GONKA з ХАРАКТЕРом 2020


ПЕРЕМОЖЦІ 5 PRO

Зухвала п’ятірка PRO
Чоловіки:
1. Ігор Горбунов
2. Микола Колотій
3. Віталій Паращук
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Ірина Левенцова
2. Тетяна Гись
3. Людмила Олексюк

ПЕРЕМОЖЦІ Дика Миля

ДИКА МИЛЯ
Чоловіки:
1. Roman Komarovskyi
2. Eugene Sheretov
3. Denys Kamieshkov
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Ірина Левенцова
2. Олена Волошина
3. Анастасія Коханчук

DYKA GONKA КИЇВ 2019


ПЕРЕМОЖЦІ 10 PRO

Шалена десятка PRO
Чоловіки:
1. Denys Kamieshkov
2. Андрій Очеретюк
3. Виталий Паращук
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Анастасия Бондаренко

ПЕРЕМОЖЦІ 5 PRO

Зухвала п’ятірка PRO
Чоловіки:
1. Микола Колотій
2. Denys Kamieshkov
3. Микола Садовий
⠀⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Людмила Олексюк
2. Наталья Станишевская

DYKA GONKA ВИТАЧІВ 2019


ПЕРЕМОЖЦІ 10 PRO

Шалена десятка PRO
Чоловіки:
1. Олексій Бабій
2. Андрій Очеретюк
3. Денис Камєшков
⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Ірина Левенцова
2. Маргарита Кривко

ПЕРЕМОЖЦІ 5 PRO

Зухвала п’ятірка PRO
Чоловіки:
1. Олексій Сіденко
2. Микола Колотій
3. Денис Нікулін, Юрій Поронюк
⠀⠀⠀⠀
Жінки:
1. Ірина Левенцова
2. Світлана Пархомчук
3. Олена Волошина