Loading...

ДЛЯ ЗМІ

12 жовтня у самому серці Києва, в столичному Гідропарку, був даний старт видовищному і драйвовому забігу з авторськими перешкодами DYKA GONKA Київ.

 

DYKA GONKA Київ – став уже третім івентом цього річ масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, що поєднує три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьбу з викликами природи. Учасники заходу змагалися на одній з трьох дистанцій: Шалена десятка, Зухвала п’ятірка та Дика миля.  На старт цих забігів вийшли понад 600 відважних атлетів, а підтримували любителів такого активного відпочинку ще близько  1000 уболівальників.

 

Перемогу на найдовшій та найскладнішій дистанції Шаленій десятці святкували Денис Камєшков та Анастасія Бондаренко. На подолання 10-кілометрового маршруту з 25 перешкодами на шляху преможцю серед чоловіків знадобилося 59 хвилин рівно. А от Анастасія непоступливо боролася з викликами протягом  4 годин 2 хвилин.

 

«Мені подобається, що тут завжди все непередбачувано. Якщо, наприклад в бігу, ти біжиш марафон і можеш приблизно сказати, яким ти прибіжиш і з яким часом, то тут одна помилка може вирішити долю усієї гонки. Ось цей адреналін мене заводить», – підсумував переможець серед чоловіків.

 

Варто зазначити, що організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, – суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня. Так за час підготовки було створено біля пів сотні креслень перешкод, використано кілометри дерев’яного брусу, сотні метрів канату, тисячі метрів розміточної стрічки, подолано сотні кілометрів під час підготовки траси та витрачено мільйони кіловат дикої енергії організаторів.

 

«Наша мета – не лише залучити людей до занять спортом, а й надати їм можливість відкинути все зайве, відкрити справжні емоції та енергію. Ми хочемо довести нашим учасникам, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові  і що вони можуть все. Наша команда кайфує від того, що нам вдається викликати у людей такі емоції, робити людей кращими і впевненішими в собі! Ми впевнені, що щирі, справжні емоції людей – це найкраща інвестиція в рідну країну з нашого боку», – прокоментував ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

 

Особливими є і історії учасників. Справжнім прикладом для всіх став найстарший спортсмен89-річний Михайло Захарович Якуб, який успішно фінішував на Дикій Милі, довівши усім – що вік це зовсім не перешкода. Більше того на різних дистанціях DYKA GONKA стартувала і уся його родина: донька, онуки та правнуки – одразу 4 покоління.

 

Окремо варто відзначити учасників, які отримали  ТРИФЕКТУ – нагороду за подолання усіх трьох дистанцій в один день. Серед них був і Слава Кулаковський – хлопець, який втратив руку, але це не заважає йому змагатися на забігах, де конче необхідна сила рук та спритність.

 

«Моя мета – щоб люди не боялися займатися спортом, зокрема і забігами з перешкодами, не думали, що це щось нереальне. Це все можливо. По великому рахунку для цього я і роблю, не заради медалей. Мені подобається, що такі мої вчинки підштовхують людей до чогось», – зазначив Слава.

 

Була також можливість долучитися до DYKA GONKA і у дітей. Найменші учасники як і дорослі змогли випробувати себе на «дикій» трасі, однак на коротших дистанціях. Усього у цих забігах участь взяли понад 100 юних спортсменів.

 

DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle course racing) – вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на класичних марафонах. Адже це реальна можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.

 

У організації було задіяно 70 волонтерів, а на маршруті чергувала бригада швидкої медичної допомоги та рятувальники Мальтійської служби допомоги.

 

Переможці

 

Шалена десятка PRO

Чоловіки:

  1. Денис Камєшков

Жінки:

  1. Анастасія Бондаренко

 

Дика Миля

Чоловіки:

  1. Анатолій Чернов

Жінки:

  1. Ірина Левенцова

 

Зухвала п’ятірка PRO

Чоловіки:

  1. Микола Колотій

Жінки:

  1. Людмила Олексюк