Loading...

Про нас


МИ – DYKA GONKA!

    DYKA GONKA була створена зовсім нещодавно, але ми гарантуємо якісний захід, унікальні, нові та цікаві перешкоди і відмінне проведення часу.

◉    У нашій команді круті спортсмени (зокрема неодноразові переможці забігів з перешкодами як в Україні так і закордоном, чемпіонка всеукраїнських та міжнародних змагань з бігу).

   Ми розробляємо наші перешкоди і трасу, враховуючи як досвід з організації, так і досвід участі у змаганнях.

   Кожна наша перешкода створена з особливою увагою до всіх деталей, для того щоб забезпечити якісне змагання без шкоди безпеці.

    Наша траса прокладена так, щоб ти отримав максимум задоволення від бігу, навантаження  та крутезних краєвидів.

Ми створені для тих, хто:

  • Хоче випробувати себе

  • Любить спорт

  • За здоровий спосіб життя

  • Втомився від буденності

  • Хоче незвично провести вихідні

  • Хоче бути в центрі подій

Це абсолютно нові, непередбачувані події в твоєму житті. Ти отримаєш колосальну кількість позитивної енергії, вражень і натхнення. Це вибух дофамінів і ендорфінів у твоєму мозку!

ЗМІНИ ЖИТТЯ

Кожна подорож починається з першого кроку. Почни свою прямо зараз, а потім подивись, як далеко ти зможеш зайти. Ти дізнаєшься наскільки ти дикий, з чого ти дійсно зроблен, і це буде найцікавіша подорож твого життя.

УНІКАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК

Унікальний вид відпочинку, що межує з екстримом. Ти отримаєш масу позитивних емоцій і вийдеш із зони комфорту, перевіриш, на що здатний твій характер і м'язи!

БУДЬ МУЖНІМ

Ми перевіримо твоє тіло і розум! Ми кинемо виклик твоїй силі, спритності, розуму та витривалості . Тобі не потрібно бути спортсменом, але ... потрібно бути готовим досягти меж своїх можливостей, а потім відсунути їх ще далі!

НОВІ ДРУЗІ

Разом з тобою побіжать сотні людей. Сотні можливостей змінити життя і створити нову реальність. Яскраві знайомства розширять межі твого життєвого простору. А за цим послідують і нові можливості!

Ми створюємо «найбільш захоплюючий день життя» для наших учасників. Наші фізичні та розумові перешкоди, які можуть бути подолані завдяки фізичній силі, колективній роботі, дружбі та наполегливій праці, покликані забезпечити унікальний досвід, який кожен запам’ятає назавжди.

Це більше, ніж просто гонка. Йдеться про встановдення цілей і досягнення їх. Йдеться про те, щоб розширити твої кордони, зруйнувати щоденну рутину, кинути виклик світу. Ми створюємо враження та спогади на все життя.

Ми компанія однодумців, ми живемо і дихаємо DYKA GONKA і нам це подобається. Ми любимо наших бігунів. Ми прагнемо запропонувати якісне обслуговування клієнтів. Ми невпинно працюємо, щоб принести вам кращі та круті перешкоди за оптимальною ціною. Створення командного духу і розуміння учасників – ось ті цінності, на які ми орієнтуємося.

Готовий приєднатися?